Fogászati asszisztens / dentálhigiénikus
munkatársat keresünk
budapesti fogászati rendelőnkbe

5 éves, stabilan működő cég

Kiforrott munkafolyamatok

Versenyképes fizetés, teljesítményfüggő bónusszal

Fiatalos légkör, jó hangulatú csapat, prémium munkakörnyezet

A Smile Designers egy budapesti fogászati klinika, külföldi pácienskörrel.  Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Fogászati asszisztens

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Francia és angol fogászati betegkör szájsebészeti és protetikai ellátásához való asszisztálás. Fogkőeltávolítás. A kezelések dokumentálása. A rendelő egyéb teendőinek ellátása (sterilizálás, anyagraktárkezelés).

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Kultúrált, igényes megjelenés. Emberközpontú beállítottság.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Legalább középfokú angol vagy francia nyelvtudás.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes alapfizetés teljesítményfüggő bónusszal. Izgalmas, változatos munka prémium környezetben.

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Minimum 1 év szakmai tapasztalat (szájsebészeti, protetikai gyakorlat)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, VII. kerület

A FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZOKAT ERRE A CÍMRE VÁRJUK:

drgyorfi@smiledesigners.hu