Smile Designers fogorvosi rendelő - Budapest VII. kerületkék layer

Fogászati asszisztens
munkatársat keresünk
budapesti fogászati rendelőnkbe

10 éves, stabilan működő cég

Profi fogorvosok - high tech eszközök - elégedett páciensek/span>

Versenyképes fizetés

Fiatalos légkör, jó hangulatú csapat, prémium munkakörnyezet

pipapipapipapipanyíl lefelényíl lefelényíl lefelé

Smile Designers fogorvosi rendelő - Budapest VII. kerület

A Smile Designers egy prémium szolgáltatásokat nyújtó budapesti fogászati klinika, külföldi és magyar pácienskörrel.  Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Magyar, francia és német fogászati betegkör szájsebészeti és protetikai ellátásához való asszisztálás. A kezelések dokumentálása. A rendelő egyéb teendőinek ellátása (sterilizálás, anyagraktárkezelés).

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Kultúrált, igényes megjelenés. Emberközpontú beállítottság.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Izgalmas, változatos munka prémium környezetben
  • A legmodernebb eszközökkel és technológiákkal történő munkavégzés
  • Versenyképes munkabér, bejelentve

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Minimum 1 év szakmai tapasztalat (szájsebészeti, protetikai gyakorlat)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, VII. kerület

A FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZOKAT ERRE A CÍMRE VÁRJUK:

drgyorfi@smiledesigners.hu